вул. Кожемяцька, 12ж

м. Київ, Україна, 04071

 

Пн - Пт 9:00 - 18:00

Сб - Нд ВИХІДНИЙ

 

 

Діяльність

Цільові програми Товариства

Колективні закупівлі

Цільова програма, яка передбачає визначення потреб членів товариства у необхідних товарах та організацію колективних закупівель за вигідними цінами, а також забезпечення доставки за місцем потреби.

Більше
Трейдинг

Цільова програма, яка передбачає реалізацію продукції кінцевому споживачу великими лотами, судовими об’ємами та співпрацю зі світовими трейдерами.

Більше
Сільгосп Техніка

Цільова програма, яка передбачає визначення потреб членів кооперативу у видах необхідної с/г техніки та надання відповідних видів техніки на умовах лізингу з можливістю подальшого придбання.

Більше
Ефективність з одного гектару

Цільова програма, яка передбачає консалтинг та дослідження ґрунтів на предмет використання технології сівозміни, а також визначення плану та системи обробки грубку та угноєння.

Більше
Соціальний захист

Цільова програма, яка передбачає впровадження та реалізацію проектів у соціальну сферу в межах громади чи села, переоснащення та будівництва інфраструктури, навчання працівників і т.п.

Більше
Бізнес коло власної оселі

Цільова програма, яка передбачає залучення активних мешканців громади до членства в Товаристві та до започаткування фермерства, а також співпрацю з новоствореними фермерськими господарствами.

Більше

Проекти Товариства

Агроіндустріальний парк

Проект, який передбачає визначення моделі та концепції вирощування, транспортування та зберігання сировини на основі земельного, фінансового та трудового ресурсів місцевого населеного пункту.

Більше
Альтернативна енергетика

Проект, який передбачає визначення в рамках фермерства сировини, яка може використовуватися, як альтернативне джерело палива, розрахунок ефективності та залучення інвестицій.

Більше

Діяльність

Style Selector

Layout Style

Background Image